O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

Szkolenia i konferencje MagikINFO

Regularnie organizujemy szkolenia dotyczące Software Asset Management i MagikINFO. Poza tym, organizujemy prywatne szkolenia dla poszczególnych klientów. Szkolenia przeznaczone są przede wszystkim dla managementu, administratorów, informatyków oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa informatycznego w firmie.

Bierzemy aktywny udział w największych konferencjach i regularnych spotkaniach informatycznych organizowanych w Polsce.

Zapraszamy wszystkich na nasz fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco będziecie otrzymywać informacje o nadchodzących konferencjach i szkoleniach.


Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą szkoleń prosimy o kontakt na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Planowane

Szkolenia oraz konferencje w 2018 roku:
(Listę na bieżąco uzupełniamy i aktualizujemy.)

 • IV Małopolski Konwent Informatyków i Administracji
  -
  termin: 8-9 listopada 2018 r.
  - miejsce: Małopolska
  - agenda: tutaj

 • V Śląski Konwent Informatyków
  -
  termin: 29-30 listopada 2018 r.
  - miejsce: Hotel Zimnik, Lipowa k. Żywca
  - agenda: tutaj

 • I Śląski Konwent RODO 2018
  -
  termin: listopad 2018
  - miejsce: "Arena" Zabrze
  - agenda: w przygotowaniu