O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

14.9.2023 - 12 Wielkopolski Konwent Informatyków

11-12 września 2023 nie zabrakło nas w kolejnej, już 12 edycji Wielkopolskiego Konwentu Informatyków w Tarnowie Podgórnym.

Było to ważne wydarzenie w regionie, w którym wzięli udział głownie administratorzy z lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Na konferencji szczególną uwagę wykładowcy poświęcili na omówieniu tematyki związanej z dotacją w ramach "Cyberbezpiecznrgo Samorządu" do którego może przystąpić każda jednostka samorządowa i skorzystać z dofinansowania na zakup m.in. oprogramowania czy sprzętu IT.

System MagikINFO także spełnia wymagania opisane w tym projekcie dlatego i my zachęcaliśmy do składania wniosków o dotację w ramach tego programu grantowego.

Tym razem nasza firma MagikINFO przygotowała atrakcyjne nagrody dla wszystkich osób, które wypełniły ankiety. Tradycyjnie na zakończenie konwentu, rozlosowaliśmy beczki piwa ufundowane przez naszą firmę.

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, za ciekawe rozmowy i uzyskane nowe relacje biznesowe.
Do zobaczenia na kolejnej spotkaniach!

Więcej na ten temat TUTAJ.