O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

Wszystkie nasze siły, wiedza i doświadczenia skupiają się na rozwoju MagikINFO oraz usługach związanych z dystrybucją systemu.

Zatrudniamy fachowców w zakresie Software Asset Management, programistów, którzy systematycznie rozwijają program podążając za nowymi trendami i potrzebami użytkowników. Do naszej kadry należą polscy specjaliści w dziale handlowym oraz dziale technicznym, dzięki którym zapewniamy w Polsce wysoki standard oferowanych przez nas usług.

Naszymi klientami są firmy o zróżnicowanej wielkości, posiadające od 5 do 10 000 komputerów. Więcej informacji na temat naszych klientów znajdą Państwo na stronie Wybrane referencje.

Naszymi podstawowymi zasadami są:

Najważniejszy priorytet to
zadowolenie klientów

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem numer jeden. Staramy się zrobić wszystko, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni nie tylko z produktu, ale również z jakości naszego serwisu i kontaktu z nami.

 

Nie znamy pojęcia
"mały" klient

Mniejsze przedsiębiorstwa tworzą około 50% portfolia naszych klientów. Pomagamy wszystkim firmą niezależnie od tego czy są małą czy dużą organizacją. Każdemu poświęcamy maksymalną uwagę i zaangażowanie oraz dbamy o indywidualne podejście.

 

Nie ma pytania, na które
nie znamy odpowiedzi

Ponad 80% wszystkich wniosków o wsparcie rozpatrujemy w ciągu dwóch godzin. Nasza dewiza brzmi „nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać” dlatego zawsze zapewniamy szerokie spektrum konsultacji i rozwiązań, a nasi klienci nigdy nie zostają z problemem sami.

Nasze wyróżnienia:

C2021L