O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

18.5.2022 - X Mazowiecki Konwent Informatyków

PRESBAN W dniach 12-13 maja 2022 r. w Siedlcach w hotelu Hotel ibis Styles odbył się X Mazowiecki Konwent Informatyków. W konwencie udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego głównie z terenu województwa mazowieckiego.

Podczas konferencji uczestnicy mieli okazje do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i dobrymi praktykami w zakresie cyfryzacji urzędów. Była to także świetna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Dziękujemy za liczny udział w wysłuchaniu naszego wykładu  pt. "Jak efektywnie zarządzać sprzętem i majątkiem w urzędzie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi IT". Podczas prezentacji staraliśmy się wyjaśnić Państwu jak zintegrować zarządzanie sprzętem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych.

Do zobaczenia na kolejnym konwencie z naszym udziałem.

Więcej na temat Małopolskiego Konwentu Informatyków TUTAJ.