O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

20.9.2022 - XI Wielkopolski Konwent Informatyków

PRESBAN Po trzech latach nieobecności na Wielkopolskim Konwencie Informatyków powróciliśmy na XI spotkanie, które odbyło się w Tarnowie Podgórnym.

Mieliśmy do pokonania ponad 400 kilometrów, ale warto było! Spotkaliśmy wiele znajomych twarzy, przyjechało też kilku naszych klientów, poznaliśmy także nowych uczestników.
Dziękujemy za udział w naszym wykładzie na temat systemu MagikINFO.

Wieczorem organizatorzy przygotowali atrakcje, tym razem była to degustacja różnych rodzajów piw polskich. My również przywieźliśmy ze sobą piwa, jak zawsze czeskie :-) W kuluarach słyszeliśmy opinie, że czeskie piwo wygrywa i nie ma sobie równych - za co dziękujemy :-) Nie bez powodu Czesi znajdują się na I miejscu w rankingu największej ilości wypijanego piwa ;-).

Do zobaczenia na kolejnych konwentach.

Więcej na temat Wielkopolskiego Konwentu Informatyków TUTAJ.