O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

15.5.2023 - 12 Dolnośląski Konwent Informatyków

Cudowna pogoda przywitała nas na 12 Dolnośląskim Konwencie Informatyków, który odbył się 11-12 maja 2023 po raz kolejny w Hotel Polanica Resort & Spa w Polanicy Zdrój.

Interesujący program konferencji przyciągnął wielu słuchaczy głównie z okolicznych miejscowości. Była to świetna okazja do spotkania (z niektórymi uczestnikami już po raz kolejny) oraz zaprezentowania rozwiązania jakim jest nasz system MagikINFO.

Losowanie nagród jest już tradycyjnym elementem kończącym konferencję więc i tym razem nie zabrakło beczek czeskiego piwa, które przywieźliśmy. Jak zawsze nasza nagroda cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Jeszcze raz gratulujemy wygranym.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji już wkrótce!

Więcej na ten temat TUTAJ.