O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

21.4.2021 - PIRB - Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT

PIRBW ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność się z Państwem spotkać na konferencji Polskiego Instytutu Rozwoju Biznesu dotyczącej Inteligentnego zarządzania siecią i infrastrukturą IT.

Niestety aktualna sytuacja nadal nie pozwala nam spotkać się z Państwem twarzą w twarz, dlatego i tym razem konferencja odbyła się w formule online.

Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym wykładem, gdzie zwróciliśmy szczególną uwagę na możliwości jakie daje nam system MagikINFO w zdalnym zarządzaniu infrastrukturą IT. 
Zdalne przejęcie pulpitu użytkownika, zdalne instalacje programów, kompleksowe zarządzanie majątkiem IT, monitorowanie zdalnej pracy użytkowników czy helpdesk, który ułatwi zdalną komunikację i zgłaszanie incydentów – to tylko niektóre z tematów, które omówiliśmy na konferencji.

Dzisiaj powszechną formą pracy stał się home office, który jest być może wygodniejszy dla użytkowników,  ale stał się także wyzwaniem dla administratorów działów IT. Cieszymy się, że system MagikINFO może pomóc w tych trudnych czasach. 
Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się spotkać z Państwem osobiście.

Więcej na ten temat TUTAJ.