O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

04.11.2022- VI Edycja Pancernik Security Show

Pod koniec października w Hotelu Hotel Vienna House Easy w Katowicach odbyła się VI edycja konferencji poświęconej bezpieczeństwu IT z corocznego cyklu organizowanego przez Pancernik IT.

Celem konferencji to promowanie najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT, edukacja, uświadamianie i wskazówki jak bronić się przed cybernetycznymi atakami.
Ogrom praktycznej, technicznej i przydatnej wiedzy w temacie cyberbezpieczeństwa - wszystko to, dostępne było w jednym miejscu – podczas 6. edycji Pancernikowej konferencji!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i uczestnictwo w prezentacji MagikINFO. Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami.

Więcej na ten temat TUTAJ.