O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

22.11.2023 - VII Edycja CyberSecurity Conference & EXPO Pancernik IT

To kolejna edycja konferencji poświęconej bezpieczeństwu IT z corocznego cyklu organizowanego przez Pancernik IT Expo, ale pierwszy raz zorganizowana na tak dużą skalę na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Konferencja i warsztaty Pancernik it Security Show są kierowane do ludzi chcących pozostawać na bieżąco z zagadnieniami bezpieczeństwa IT, a cierpią na deficyt czasu. Ta jednodniowa konferencje skupia się na przekazaniu maksymalnej wiedzy szefom działów IT oraz informatykom, aby mogli zwiększać skuteczność zabezpieczeń w swoich przedsiębiorstwach.
Oficjalny film podsumowujący konferencję International IT Expo 2023r - https://youtu.be/6dgNmyVqWK8

Dziękujemy uczestnikom za liczny udział w naszej prelekcji MagikINFO oraz za wypełnienie ankiet.
I tym razem nie zabrakło nagród, które rozlosowaliśmy po naszym wykładzie. Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami.

Więcej na ten temat TUTAJ.