O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

14.11.2023 - Szkolenie MagikINFO i SAM w Wiśle

Nasze drugie szkolenie produktowe z zakresu obsługi systemu MagikINFO odbyło się tym razem w Hotelu Premium w Wiśle w dniach 9-10 listopada 2023.
Spotkanie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, gościliśmy na nim ponad 40 uczestników!

W czasie szkolenia przedstawiliśmy podstawowe i zaawansowane funkcje systemu MagikINFO, a także nowości które pojawiły się w tym roku.

Dużym zainteresowaniem okazał się moduł MagikSIGNAL, który pozwala pracownikom na wysyłanie anonimowych zgłoszeń o różnych nieprawidłowościach występujących w firmie czy organizacji. System ten idealnie uzupełnia portfolio wcześniej wdrożonych modułów MagikINFO.

Podczas wieczoru integracyjnego przygotowaliśmy prezentację na temat win z Moraw Południowych, połączoną z ich degustacją, oraz anonimową oceną każdego z nich przez uczestników. Dzięki temu udało się wyłonić tegorocznego zwycięzcę, którym okazało się białe wytrawne wino Palava. Była to naprawdę świetna zabawa!

Miło wspominamy wspólne spotkanie i nie możemy doczekać się kolejnych :-)

Więcej na ten temat TUTAJ.