O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

21.09.2023 - XVII Forum Informatyków Samorządowych

Nasz udział w już XVII edycji Forum Informatyków Samorządowych stał się naszą firmową tradycją :-).

18-19 września 2023 przyjechaliśmy kolejny raz do Ośrodka Szkoleniowego w Niwkach by spotkać się uczestnikami wśród których mamy kilkunastu klientów - użytkowników systemu MagikINFO. Z tego powodu zmieniliśmy w tym roku formułę naszego wykładu, który poprowadził nasz technik Leszek Cimała skupiając się na bardziej "technicznych" aspektach programu MagikINFO.

Tradycyjnie spośród oddanych przez uczestników ankiet wylosowaliśmy nagrody – dwie 5l beczki Budweisera. Szczęśliwym wygranym jeszcze raz gratulujemy!

Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć także Panu Mariuszowi Boguckiemu za zaproszenie i wspaniałą organizację XVII Forum Informatyków.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Więcej na ten temat TUTAJ.