O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

20.9.2021 - Dziękujemy za uczestnictwo w szkoleniu

Po długim czasie, udało się nam spotkać na szkoleniu MagikINFO. Tym razem, na prośbę naszych klientów, szkolenie odbyło się w centralnej Polsce, w Hotelu Prezydent, który otoczony jest pięknymi lasami Puszczy Pilickiej.

W czasie intensywnego szkolenia naszych uczestników z zakresu Software Asset Management i oprogramowania MagikINFO, zaprezentowaliśmy również najnowszą wersję MagikINFO 17.0, która już niebawem trafi do naszych klientów.

Wieczorem spędziliśmy wspólny czas korzystając z ostatnich dni lata. Mimo padającego deszczu, który nie przeszkodził nam w grillowaniu, mogliśmy biesiadować przy tradycyjnie czepowanym czeskim piwie. To była świetna okazja na wymianę doświadczeń między uczestnikami..

Dziękujemy za wspaniałe towarzystwo i cieszymy się na kolejne spotkanie!

Więcej na temat szkolenia TUTAJ.