O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

26.10.2021 - Szkolenie MagikINFO i SAM

Po dwuletniej przerwie wróciliśmy do Hotelu Perła Beskidu, gdzie 21-22 października b.r. spotkaliśmy się z naszymi klientami na Szkoleniu MagikINFO i SAM.

To nasze drugie w tym półroczu szkolenie MagikINFO. Bardzo nam miło, że te spotkania cieszą się takim ogromnym zainteresowaniem. Oprócz wiedzy merytorycznej i praktycznej na temat systemu MagikINFO, wieczorem nasi goście mogli wziąć udział w degustacji win z Moraw Południowych. Cieszymy się, że również w tym temacie zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem. :-).

Piękna słoneczna pogoda, cudowne widoki gór w scenerii jesiennej oraz wspaniałe towarzystwo osób, które wzięły udział w szkoleniu sprawiło, że żal było wyjeżdżać.

Miło wspominamy wspólne spotkanie i cieszymy się na kolejne.

Więcej na ten temat TUTAJ.