O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

25.10.2022 - Szkolenie MagikINFO i SAM

Było nam bardzo miło gościć Państwa na corocznym szkoleniu MagikINFO i SAM w Ustroniu. W dniach 20-21 października 2022 w Hotelu Perła Beskidu spotkali się nasi klienci z całej Polski.

Przedstawiliśmy podstawowe i zaawansowane funkcje systemu MagikINFO, a także nowości które pojawiły się w tym roku. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń z systemem między naszymi klientami.
Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz nowy program MagikSIGNAL, który już niedługo będzie niezbędnym narzędziem w każdej firmie zgodnie zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2019/1937. Pozwala on na tworzenie anonimowych zgłoszeń przez pracowników mających wiedzę o naruszeniu prawa w swoim środowisku zawodowym. System ten idealnie uzupełnia portfolio wcześniej wdrożonych modułów MagikINFO.

W ramach szkolenia przygotowaliśmy już tradycyjnie wieczorną atrakcję w formie degustacji czeskich win z Moraw Południowych.

Miło wspominamy wspólne spotkanie i cieszymy się na kolejne.

Więcej na ten temat TUTAJ.