O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

19.6.2019 - Konferencja BPC Group Wrocław

Silna konkurencja i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że firmy coraz częściej poszukują rozwiązań informatycznych, które pozwolą im zwiększyć efektywność i skuteczność zarządzania przy jednoczesnym racjonalnym planowaniu potrzebnych zasobów.

Czytaj dalej

22.5.2019 - IX Dolnośląski Konwent Informatyków

IX Dolnośląski Konwent Informatyków, to już kolejna konferencja dla informatyków z tego regionu, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Tym razem odbyła się ona w miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej w Hotelu Polanica w Polanicy-Zdroju.

Czytaj dalej

15.4.2019 - Nowa wersja MagikINFO 16.0

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową wersję systemu MagikINFO 16.0, która zawiera wiele ciekawych funkcji: inwentaryzacja majątku za pomocą Portalu webowego, monitoring systemu plików, monitoring ruchu na kartach sieciowych ...

Czytaj dalej

Więcej artykułów…