O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

23.4.2018 - Konferencja Synergy Poland w Warszawie

Konferencja Synergy pod szyldem Warsztatów Bezpieczeństwa danych odbyła się 19 kwietnia  w warszawskim Hotelu Witkowski. Spotkanie jest świetnym miejscem wymiany informacji pomiędzy kadrą decyzyjną dużych i średnich przedsiębiorstw, a dostawcami rozwiązań informatycznych.

Czytaj dalej

27.3.2018 - Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy dużo radości, zdrowia, smacznego jajka, odpoczynku w gronie rodziny i najbliższych oraz wiosennego optymizmu życzy zespół MagikINFO.

Czytaj dalej

23.3.2018 - VIII Mazowiecki Konwent Informatyków

VIII Mazowiecki Konwent Informatyków, to już kolejna konferencja dla informatyków z tego regionu, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Tym razem, odbyła się ona w historycznym mieście Korony Królestwa Polskiego - Kazimierzu Dolnym.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…