O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

16.12.2022 - XVI Forum Informatyków Samorządowych

Nasza ostatnia konferencja, w której wzięliśmy udział w tym roku to XVI Forum Informatyków Samorządowych, które odbyło się jak co roku w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach, w dniach 12-13.12.2022.

To spotkanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem administratorów nie tylko z województwa opolskiego. Nasz wykład na temat systemu MagikINFO cieszył się dużym zainteresowaniem i wszystkim słuchaczom dziękujemy za uwagę. Tradycyjnie spośród oddanych przez uczestników ankiet wylosowaliśmy nagrody – dwie 5l beczki Budweisera. Szczęśliwym wygranym jeszcze raz gratulujemy!

Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć także Panu Mariuszowi Boguckiemu za zaproszenie i wspaniałą organizację XVI Forum Informatyków.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Więcej na ten temat TUTAJ.