O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

12.10.2023 - Szkolenie MagikINFO i SAM w Zakopanym

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na corocznym szkoleniu MagikINFO i SAM w Zakopanym.
W dniach 5 i 6 października 2023 w Hotelu Redyk spotkali się nasi klienci z całej Polski.

Przedstawiliśmy podstawowe i zaawansowane funkcje systemu MagikINFO, a także nowości które pojawiły się w tym roku. Zdradziliśmy również zarys nowych funkcjonalności zaplanowanych na rok następny. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń z systemem między naszymi klientami.

Dużym zainteresowaniem okazał się moduł MagikSIGNAL, który zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2019/1937 pozwala pracowniką na wysyłanie anonimowych zgłoszeń na temat różnych nieprawidłościach występujących w firmie czy organizacji. System ten idealnie uzupełnia portfolio wcześniej wdrożonych modułów MagikINFO.

Podczas wieczoru integracyjnego nasi uczestnicy mieli okazję nie tylko zasmkować czeskiego piwa, ale także nauczyć się różnych sposobów jego "czepowania" :-) Była to naprawdę świetna zabawa!

Miło wspominamy wspólne spotkanie i cieszymy się na kolejne, które odbędzie się już 9-10 listopada w Wiśle. Serdecznie zapraszamy!

Więcej na ten temat TUTAJ.