O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

25.5.2023 - 7 Ogólnopolski Konwent Informatyków

W dniach 22-23 maja w Hotel Magellan Business & Spa położonym w Wolborzu, miał miejsce 7 Ogólnopolski Konwent Informatyków.

Spotkanie na skale całej Polski zostało zorganizowane po raz kolejny przez wydawców IT w Administracji. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wysłuchanie naszego wykładu MagikINFO pod tytułem „Zalety i wyzwania wdrożenia systemu do zarządzania komputerami i majątkiem w urzędzie”. Bardzo nam miło, że nasz system spełnia oczekiwania administratorów, co możemy potwierdzić wciąż poszerzającym się gronem zadowolonych klientów z sektora administracji publicznej.

Wieczorną atrakcją był przezabawny występ komika. Dopełnieniem tej wspaniałej, już niemal letniej atmosfery była kolacja, która odbyła się w otoczeniu natury na świeżym powietrzu oraz ognisko, przy którym mogliśmy się ogrzać.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji!

Więcej na ten temat TUTAJ.