O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

4.10.2022 - Szkolenie MagikINFO i SAM

Za nami kolejna edycja szkolenia MagikINFO w Spale, które odbyło się 22-23.09.2022 w Hotelu Prezydent. To nasze drugie spotkanie w tym pięknym miejscu, gdzie lasy Puszczy Pilickiej przywitały nas w jesiennych kolorach.

Cudowny klimat towarzyszył nam podczas dwudniowych prelekcji dotyczących zagadnień z dziedziny Software Asset Management oraz systemu MagikINFO.

Przy wieczornym grillowaniu mieliśmy okazję wymienić się uwagami oraz doświadczeniami z zakresu obsługi systemu, a także bliżej się poznać. Przygotowaliśmy również niespodziankę dla uczestników w formie kursu czepownia czeskiego piwa oraz kufla z logiem MagikINFO.

Dziękujemy za udział w szkoleniu i cieszymy się już na kolejne spotkanie, które odbędzie się 20-21.10.2022 w Ustroniu :-)

Więcej na temat szkolenia TUTAJ.