O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

6.6.2019 - #BestIT Meetup w Wrocławiu

Konferencja #Best IT Meetup w Wrocławiu to wydarzenie podsumowujące ranking najlepszych rozwiązań wykorzystywanych w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostały produkty i usługi, które były najwyżej oceniane przez czytelników i redakcje dwóch miesięczników – „IT Professional” oraz „IT w Administracji”. Produkty Roku 2018 można było zobaczyć we wtorek 4 czerwca w Q Hotel Plus we Wrocławiu.

Nasz wykład pod nazwą "Wdrożenie systemu do zarządzania oprogramowaniem, majątkiem, zaawansowaną zdalną dystrybucją, monitoringiem komputerów oraz standaryzacją komunikacji w organizacji" został przez uczestników oceniony bardzo wysoko. Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami.

Dziękujemy wszystkim za okazane zainteresowanie i mamy nadzieję, że spotkamy się na już niedługo na kolejnych konferencjach.

Więcej na ten temat TUTAJ.