O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

28.5.2019 - "Wejdź z nami na pokład i obierz kurs na MagikINFO."

To już nasze kolejne spotkanie na Warsztatach MagikINFO w Warszawie. Tym razem spotkaliśmy się 22 maja 2019, jak co roku w niezmiernie klimatycznym miejscu jakim jest Boathouse.

Spotkanie miało na celu przeszkolenie uczestników z zakresu obsługi systemu MagikINFO. Zaprezentowaliśmy także najnowszą wersję systemu 16.0 oraz omówiliśmy nowe funkcje wraz z ich praktycznym wykorzystaniem w firmie.

Pomimo niesprzyjającej pogody cudowny widok na Wisłę umilał na czas spędzony na warsztatach i rzeczywiście mieliśmy wrażenie jakbyśmy byli na pokładzie statku. Spotkanie było świetną okazją aby osiągnąć wyższy poziom wiedzy o systemie MagikINFO i wymienić się doświadczeniami między sobą.

Wszyscy zainteresowani mieli również okazję doświadczyć czeskiego klimatu podczas nieformalnego wieczoru poprzedzające szkolenie w restauracji Česká.

Dziękujemy za udział w warsztatach i zapraszamy na tegoroczne dwudniowe szkolenie MagikINFO do Ustronia, które odbędzie się 24-25 października 2019.

Więcej na ten temat TUTAJ.