O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

12.4.2019 - BPC Group Poland

Konferencja BPC Group Poland odbyła się 11 kwietnia w warszawskim Hotelu Witkowski. Spotkanie jest świetnym miejscem wymiany informacji pomiędzy kadrą decyzyjną dużych i średnich przedsiębiorstw, a dostawcami rozwiązań informatycznych.

Mieliśmy przyjemność przedstawić system MagikINFO z trzech różnych perspektyw: w świetle regulacji RODO, z punktu widzenia administratora, jako czołwego na rynku narzędzia do zarządzania całą infrastrukturą IT, ale także z punktu widzenia użytkownika, który dzięki naszym rozwiązaniom stał się użytkownikiem świadomym swoich działań, często nieświadomie działających na szkodę firmy.

Prezentacja szerokiej funkcjonalności systemu została przyjęta przez uczestników spotkania z dużym uznaniem i zainteresowaniem.
Do zobaczenia na kolejnej konferencji.

Więcej na ten temat TUTAJ.