O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

1.6.2018 - Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów IT

Pod koniec maja nasza firma wzięła udział w konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów IT. Spotkanie odbyło się w sercu województwa dolnośląskiego – Wrocławiu.

Uczestnicy wysłuchali prelekcji poświęconych najważniejszym zagadnieniom dotyczącym bezpieczeństwa IT i zapoznali się z ofertą nowych technologii zabezpieczających sieć i komputery. Mieliśmy także przyjemność przedstawić wykład dotyczący systemu MagikINFO oraz pokazaliśmy w jaki sposób, możemy chronić firmowe komputery przed niepożądanymi i szkodliwymi działaniami.

Tradycyjnie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na zakup systemu MagikINFO, przeznaczoną tylko dla uczestników konferencji. Dodatkowo osoby, które wypełniły nasz formularz konkursowy, mogły uczestniczyć w losowaniu ciekawych nagród ufundowanych przez naszą firmę.

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, za ciekawe rozmowy i uzyskane nowe relacje biznesowe.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konferencjach z naszym udziałem.

Więcej na ten temat TUTAJ.