O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

23.4.2018 - Konferencja Synergy Poland w Warszawie

Konferencja Synergy pod szyldem Warsztatów Bezpieczeństwa danych odbyła się 19 kwietnia  w warszawskim Hotelu Witkowski. Spotkanie jest świetnym miejscem wymiany informacji pomiędzy kadrą decyzyjną dużych i średnich przedsiębiorstw, a dostawcami rozwiązań informatycznych.

Mieliśmy przyjemność przedstawić system MagikINFO z trzech różnych perspektyw: w świetle wchodzących w życie 25 maja b.r. regulacji RODO, z punktu widzenia administratora, jako najlepszego na rynku narzędzia do zarządzania całą infrastrukturą IT ale także z punktu widzenia  użytkownika, który dzięki naszym rozwiązaniom stał się użytkownikiem świadomym swoich działań, często nieświadomie działających na szkodę firmy.

Prezentacja szerokiej funkcjonalności systemu na wspólnym bloku została przyjęta przez uczestników spotkania z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem. .

Do zobaczenia na kolejnej konferencji.

Więcej na ten temat TUTAJ.