O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

25.9.2017 - Mazowiecki Konwent Informatyków i Administracji

W dniach 7-8 września 2017 r. w Zegrzu k/Warszay w Hotelu 500 odbył się II Mazowiecki Konwent Informatyków i Administracji. W konwencie udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z terenu całego województwa mazowieckiego.

Głównym organizatorem Konwentu był Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny – TECHNOPARK POMERANIA. Podczas konferencji poruszanych było wiele tematów i problemów występujących w funkcjonowaniu urzędów z punktu widzenia ciągłego rozwoju e-usług i e-administracji w aspekcie stworzenia warunków do wzrostu w korzystaniu z nich przez coraz większą grupę obywateli.

Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania również naszego wykładu na temat - "MagikINFO – Kompleksowy system do zarządzania infrastrukturą IT w administracji publicznej". Podczas prezentacji staraliśmy się wyjaśnić Państwu jak zintegrować zarządzanie sprzętem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych.

Do zobaczenia na kolejnym konwencie z naszym udziałem .

Więcej na ten temat TUTAJ.