O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

2.6.2017 - Ogólnopolski Konwent Informatyków

W dniach 25-26 maja 2017 w Hotelu Paradiso w Suchedniowie miał miejsce II Ogólnopolski Konwent Informatyków. Konferencja przeznaczona jest dla pracowników działów IT z administracji publicznej oraz ich szefów z całej Polski.

Spotkanie na skale całej Polski zostało zorganizowane pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa przez wydawców IT w Administracji.

Temat inwentaryzacji zasobów i oprogramowania, który był częścią naszego wykładu na temat systemu MagikINFO cieszył się największym zainteresowaniem. Mieliśmy okazję do wielu ciekawych rozmów z uczestnikami, ponieważ inwentaryzacja jest nadal "gorącym tematem" wśród urzędów. Jest obowiązkiem regulowanym Aktem Prawnym Dziennika Ustaw z dnia 12 kwietnia 2012r. § 20.2. dotyczący: utrzymywania aktualności inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania służącego do przetwarzania informacji obejmującej ich rodzaj i konfigurację.

Po uroczystej kolacji odbył się rewelacyjny Stand up, który doprowadził wielu uczestników do łez. Dziękujemy wszystkim za udział!

Więcej na ten temat TUTAJ.