O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

2.3.2017 - Konferencja Synergy Poland

Pod koniec lutego zaliczyliśmy pierwszą konferencję w tym roku. W Hotelu Focus w Chorzowie odbyła się konferencja Synergy, której głównym tematem było "Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym przy pomocy nowoczesnych rozwiązań IT".

Wydarzenie zgromadziło kilkadziesiąt dyrektorów, kierowników i specjalistów IT z terenu całej Polski, którzy planują inwestycje w nowoczesne systemy IT. Wystawcy zaprezentowali różnorodne rozwiązania wspomagające procesy produkcyjne jak również podnoszące bezpieczeństwo w firmach. Prezentacja wszystkich modułów systemu MagikINFO została przyjęta przez uczestników spotkania z uznaniem i dużym zainteresowaniem.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji.

Więcej na ten temat TUTAJ.