O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

16.12.2016 - MagikINFO Produkt Roku 2016 IT Professional

System MagikINFO otrzymał prestiżowy tytuł Produkt Roku 2016 IT Professional w kategorii Narzędzia. To już kolejne wyróżnienie systemu MagikINFO w tym roku.

Produkt Roku IT Professional to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT. Zwycięzcy zostali ogłoszeni i nagrodzeni podczas IT Professional Open Day, który odbył się 6 grudnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Jesteśmy bardzo dumni z uzyskanej nagrody. Cieszymy się, że nasz wysiłek i serce włożone w rozwój systemu MagikINFO zostało docenione. Jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do spełniania naszej misji, by system MagikINFO spełniał oczekiwania naszych klientów i był liderem na polskim rynku..

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i współpracę, gdyż tylko dzięki nim udało nam się uzyskać ten tytuł. Cieszymy się, że możemy dostarczać Państwu system MagikINFO, wierząc, że to również on przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa w Państwa biznesie.