O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

27.6.2016 - Synergy Days 2016

Konferencja Synergy Days odbyła się w czwartek 16 czerwca 2016 r. w Hotelu Lenart w Wieliczce k/Krakowa. Spotkanie to jest ogólnopolskim forum wymiany informacji pomiędzy kadrą decyzyjną dużych i średnich przedsiębiorstw, a dostawcami rozwiązań informatycznych.

Wydarzenie zgromadziło kilkuset menadżerów z terenu całej Polski, którzy planują inwestycje w nowoczesne systemy IT. Edycja 2016 zorganizowana została pod hasłem: Rozwiązania IT w Polsce: jak wybierać? Wszystkim uczestnikom przekazana została najnowsza publikacja książkowa zawierająca opisy kilkuset systemów IT oraz rankingi dostawców.

System MagikINFO został zarekomendowany jako idealne narzędzie do podniesienia bezpieczeństwa firmowych komputerów, efektywnego zarządzania komputerami i optymalizacji kosztów związanych z infrastrukturą IT. Prezentacja szerokiej funkcjonalności systemu na wspólnym bloku została przyjęta przez uczestników spotkania z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem.

A ponieważ w tym samym dniu miał miejsce mecz polskiej reprezentacji piłki nożnej z reprezentacją Niemiec, mieliśmy dla uczestników niespodziankę, która z pewnością została wykorzystana jako toast w uzyskanym wyniku 0:0 :-)

Więcej na ten temat TUTAJ.