O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

27.5.2016 - Konferencja Synergy Poland

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność wziąć udział w konferencji organizowanej przez firmę Synergy Poland. Tym razem spotkanie
miało miejsce 19 maja w Wrocławiu pod hasłem Virtual Trip.

Organizatorzy przebrani za konduktorów zaproponowali uczestnikom ciekawą i zapoznawczą wycieczkę po nowoczesnych systemach informatycznych. Wystawcy mieli okazję zaprezentować różnorodne rozwiązania wspomagające procesy produkcyjne jak również podnoszące bezpieczeństwo w firmach.
My wzięliśmy naszych słuchaczy w podróż po wszystkich modułach systemu MagikINFO, proponując rozwiązania ułatwiające zarządzanie infrastrukturą IT. Mamy nadzieję, że dzięki tej wycieczce udało się nam pokazać jak bezpiecznie, szybko i przyjemnie można zarządzać firmową siecią.

Więcej na ten temat TUTAJ.