O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

2.4.2016 - V Łódzki Konwent Informatyków

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na V Łódzki Konwent Informatyków, który odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 w Strykowie – HOTEL 500 STRYKÓW.

Łódzki Konwent Informatyków to najważniejsze wydarzenie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Zaproszeni goście specjalni to: Marcin Szmaja - dyrektor w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi i przewodniczący zespołu wdrażania systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD) w administracji rządowej województwa łódzkiego, Pan Piotr Wojciechowski - ekspert ds. bezpieczeństwa, Pan Paweł Nowak - naczelnik Wydziału Społeczeństwa Informacyjnego Departamentu Cyfryzacji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

MagikINFO będzie prezentować swoje rozwiązanie podczas wykładu o godz. 17.00. Jak zwykle zapraszamy także na nasze stoisko.

Więcej na temat konferencji TUTAJ.