O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

26.10.2016 - Szkolenie MagikINFO i SAM

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na corocznym szkoleniu MagikINFO i SAM w Zakopanym. W dniach 20-21 października 2016 w Hotelu Helan spotkali się nasi klienci z całej Polski.

Przedstawiliśmy podstawowe i zaawansowane funkcje systemu MagikINFO, a także nowości które pojawiły się w tym roku. Zdradziliśmy również zarys nowych funkcjonalności zaplanowanych na rok następny. Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń z systemem między naszymi klientami.
Dużym zainteresowaniem okazał się moduł MagikHELPDESK, który z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem. System ten idealnie uzupełnia portfolio wcześniej wdrożonych modułów MagikINFO.

Gościem specjalnym był mecenas Bartłomiej Witucki, przedstawiciel BSA, The Software Alliance w Polsce. Ilość pytań i spore zainteresowanie wykładem na temat "Prawne aspekty ochrony programów komputerowych" nie pozwoliły Panu mecenasowi zejść z sali w zaplanowanym czasie.

W ramach szkolenia przygotowaliśmy już tradycyjnie wieczorną atrakcję w formie degustacji czeskich win z Moraw Południowych. Podczas wieczoru integracyjnego każdy uczestnik mógł wziąć udział w losowaniu ciekawych nagród.

Miło wspominamy wspólne spotkanie i cieszymy się na kolejne.

Więcej na ten temat TUTAJ.