O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

13.6.2016 - Ogólnopolski Konwent Informatyków

W dniach 9-10 czerwca 2016 w Hotelu Ziemowit położonym w urokliwej górskiej miejscowości Jarnołtówek miał miejsce Ogólnopolski Konwent Informatyków. Spotkanie na skale całej Polski zostało zorganizowane po raz pierwszy przez wydawców IT w Administracji oraz współpracy Marszałka Województwa Opolskiego.

Mimo, że konferencja odbyła się na południu kraju, niemal na granicy polsko-czeskiej, to nie zabrakło uczestników z pobliskich województw Dolnośląskiego, Śląskiego, Małopolskiego, ale również z Łódzkiego, Mazowieckiego a nawet z północnej części Polski. Temat inwentaryzacji zasobów i oprogramowania, który był częścią naszego wykładu na temat systemu MagikINFO cieszył się największym zainteresowaniem.
Mieliśmy okazję do wielu ciekawych rozmów z uczestnikami, ponieważ inwentaryzacja jest nadal "gorącym tematem" wśród urzędów. Jest obowiązkiem regulowanym Aktem Prawnym Dziennika Ustaw z dnia 12 kwietnia 2012r. § 20.2. dotyczący: utrzymywania aktualności inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania służącego do przetwarzania informacji obejmującej ich rodzaj i konfigurację. Wieczorem organizatorzy przygotowali bogaty program dla uczestników. Po uroczystej kolacji odbył się rewelacyjny Stand up, który doprowadził wielu uczestników do łez :-) Zaś po występie wszyscy spotkali się przy ognisku.

Więcej na ten temat TUTAJ.