O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

26.07.2023 - MagikINFO w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd

Skorzystaj z dofinansowania na system MagikINFO w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd. Centrum Projektów Polska Cyfrowa we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK rozpoczęło przyjmowanie wniosków.

Projekt „Cyberbezpieczny Samorząd” jest skierowany do ponad 2,8 tys. jednostek samorządu terytorialnego – gmin, powiatów i województw. Wnioski można składać do 14 grudnia br. Każdy samorząd może dostać od 200 tys. do 850 tys. zł. Samorządy będą mogły rozliczyć w ramach projektu działania zrealizowane do 30 czerwca 2026 r.

Samorządy mogą dowolnie dysponować budżetem, inwestując w sprzęt komputerowy, w szkolenia dla urzędników, oprogramowanie i licencje. System MagikINFO spełnia wymagania i wpisuje się w kryteria obszarów takich jak: zakup, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa, ciągłego monitorowania bezpieczeństwa, zarządzaniem zasobami IT ... .

Więcej na temat programu - TUTAJ.
Jak konkretnie może pomóc Ci MagikINFO? Zapisz się na nasze Webinarium.

 Wielkanoc20212