O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

23.10.2019 - V Edycja Pancernik Security Show

Dnia 16.10.2019r. w Hotelu Hotel Vienna House Easy w Katowicach odbyła się V edycja konferencji poświęconej bezpieczeństwu IT z corocznego cyklu organizowanego przez Pancernik IT Expo.

Konferencja i warsztaty Pancernik it Security Show są kierowane do ludzi chcących pozostawać na bieżąco z zagadnieniami bezpieczeństwa IT a cierpią na deficyt czasu. Konferencje skupiają się na przekazaniu maksymalnej wiedzy szefom działów IT oraz informatykom, aby mogli zwiększać skuteczność zabezpieczeń w swoich przedsiębiorstwach. Uczestnicząc w cyklu szkoleń, konferencji Pancernik IT Security znacząco można podnieść swój poziom wiedzy na tematy bezpieczeństwa i zarządzania IT w przedsiębiorstwie.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i uczestnictwo w prezentacji MagikINFO. Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami.

Więcej na ten temat TUTAJ.