O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

19.6.2019 - Konferencja BPC Group Wrocław

Silna konkurencja i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że firmy coraz częściej poszukują rozwiązań informatycznych, które pozwolą im zwiększyć efektywność i skuteczność zarządzania przy jednoczesnym racjonalnym planowaniu potrzebnych zasobów.

Tematy te poruszone były w trakcie forum wymiany doświadczeń, które odbyły się 13 czerwca 2019 r. w Terminal Hotelu we Wrocławiu. Spotkanie zostało podzielone na 2 bloki tematyczne, w trakcie których prezentowane były systemy wspierające zarządzanie dla dużych przedsiębiorstw oraz segmentu MSP.

Ze względu na szeroki zasięg naszego systemu, organizatorzy zadecydowali naszą prezentację umieścić pod koniec spotkania łącząc oba bloki w jednej dużej sali. Spotkanie zakończone zostało wspólnym lunchem, gdzie można było pogadać nie tylko o prezentowanych systemach, ale również o tematach, które wszyscy mocno odczuwamy w tak upalnych dniach :-) .

To ostatnia nasza konferencja przed wakacjami. Dziękujemy wszystkim za okazane zainteresowanie i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych konferencjach po przerwie wakacyjnej!

Więcej na ten temat TUTAJ.