O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

5.12.2017 - IV Śląski Konwent Informatyków

Ostatni konwent informatyków tego roku już za nami! Symbolicznie zakończyliśmy go "u nas" :-) czyli na Śląsku. IV Śląski  Konwent Informatyków odbył się w dniach 23-24 listopada w Hotel Zimnik, Lipowa k. Żywca.

Podczas konwentu uczestnicy wysłuchali wykłady i prelekcje poświęcone najważniejszym zagadnieniom dotyczącym IT w sektorze publicznym i zapoznali się z ofertą nowych technologii i produktów.

Firma MagikINFO przygotowała atrakcyjną ofertę przeznaczoną tylko dla uczestników ŚKI. Dodatkowo osoby, które wypełniły nasz formularz konkursowy, mogły uczestniczyć w losowaniu ciekawych nagród ufundowanych przez naszą firmę.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tegorocznych konwentach i już dziś zapraszamy do udziału w Konwentach w przyszłym roku.

Więcej na ten temat TUTAJ.