O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

19.6.2017 - VI Warmińsko-Mazurski Konwent Informatyków

Za nami udział w VI Warmińsko-Mazurskim Konwencie Informatyków, który odbył się 8-9 czerwca 2017 w miejscowości Ruciane-Nida nad jeziorem Nidzkim. Hotel Nidzki położony jest w zapierającej dech w piersiach scenerii w samym sercu Mazur.

Podczas konwentu uczestnicy licznie wzięli udział w wykładzie dotyczącym systemu MagikINFO. Wystawcy zaprezentowali różnorodne rozwiązania wspomagające codzienną pracę administratorów i informatyków zatrudnionych w sektorze publicznym.

Wieczorem uczestnicy poznali tajemnicę gry zwanej escape room. Ta intrygująca zabawa przeniosła wszystkich w wir wydarzeń, dzięki którym w grupach musieli w kilkadziesiąt minut rozwikłać zagadki, by wydostać się z zamkniętego pokoju. Trzeba było wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia :-).

Dziękujemy wszystkim za okazane zainteresowanie i mamy nadzieję, że spotkamy się na już niedługo na kolejnych konferencjach.

Więcej na ten temat TUTAJ.