O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

13.6.2017 - Śląski Konwent Informatyków i Administracji

W dniach 1-2 czerwca 2017 r. w Szczyrku w hotelu SKALITE SPA & Wellness odbył się VII Śląski Konwent Informatyków i Administracji. W konwencie udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z terenu całego województwa śląskiego.

Głównym organizatorem Konwentu był Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny – TECHNOPARK POMERANIA, Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego oraz Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej inteligencji.

Podczas konferencji poruszanych było wiele tematów i problemów występujących w funkcjonowaniu urzędów z punktu widzenia ciągłego rozwoju e-usług i e-administracji w aspekcie stworzenia warunków do wzrostu w korzystaniu z nich przez coraz większą grupę obywateli.

Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania również naszego wykładu na temat - "MagikINFO – Kompleksowy system do zarządzania infrastrukturą IT w administracji publicznej". Podczas prezentacji staraliśmy się wyjaśnić Państwu jak zintegrować zarządzanie sprzętem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych.

W ramach wieczornego spotkania integracyjnego nie zabrakło wystąpienia magika. Tym razem nie naszego "Magika", ale profesjonalnego iluzjonisty, który nie jednemu widzowi przysporzył porządny mętlik w głowie :-).

Do zobaczenia na kolejnym konwencie z naszym udziałem .

Więcej na ten temat TUTAJ.