O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

2.12.2016 - III Śląski Konwent Informatyków

Ostatni konwent informatyków tego roku już za nami! Symbolicznie zakończyliśmy go "u nas" :-) czyli na Śląsku. III Śląski  Konwent Informatyków odbył się w dniach 24-25 listopada w Bielsko-Białej w Hotelu Dębowiec.

Podczas konwentu uczestnicy wysłuchali wykłady i prelekcje poświęcone najważniejszym zagadnieniom dotyczącym IT w sektorze publicznym i zapoznali się z ofertą nowych technologii i produktów. MagikINFO jako partner specjalny konferencji przedstawił prelekcję na temat "Kompleksowy system do zarządzania infrastrukturą IT w administracji publicznej".

Firma MagikINFO przygotowała atrakcyjną ofertę przeznaczoną tylko dla uczestników ŚKI. Dodatkowo osoby, które wypełniły nasz formularz konkursowy, mogły uczestniczyć w losowaniu ciekawych nagród ufundowanych przez naszą firmę.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tegorocznych konwentach i już dziś zapraszamy do udziału w Konwentach w przyszłym roku.

Więcej na ten temat TUTAJ.