O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

3.11.2016 - VI Mazowiecki Konwent Informatyków

W dniach 27-28 października, odbył się VI Mazowiecki Konwent Informatyków. Tak jak w poprzednich edycjach, nasza firma była Partnerem Specjalnym tego wydarzenia.

Wydarzenie to jest uważane za najważniejsze spotkanie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej.
Podczas tej edycji spotkania przygotowaliśmy dla uczestników prezentację dotyczącą kompleksowego systemu MagikINFO do zarządzania infrastrukturą IT uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej. W przerwach można było odwiedzić nasze stoisko, na którym prezentowaliśmy systemem MagikINFO "na żywo".

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, za ciekawe rozmowy i uzyskane nowe relacje biznesowe.

Więcej na temat Mazowieckiego Konwentu Informatyków TUTAJ.