O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

6.10.2016 - Wielkopolski Konwent Informatyków

Pod koniec września nasza firma wzięła udział w V Wielkopolskim Konwencie Informatyków i XXVIII Klubie Informatyka Samorządowego. Było to najważniejsze wydarzenie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej.

Podczas konwentu uczestnicy wysłuchali wykłady i prelekcje poświęcone najważniejszym zagadnieniom dotyczącym IT w sektorze publicznym i zapoznali się z ofertą nowych technologii i produktów. MagikINFO jako partner specjalny konferencji przedstawił prelekcję na temat "Kompleksowy system do zarządzania infrastrukturą IT w administracji publicznej". Firma MagikINFO przygotowała atrakcyjną ofertę przeznaczoną tylko dla uczestników WKI. Dodatkowo osoby, które wypełniły nasz formularz konkursowy, mogły uczestniczyć w losowaniu ciekawych nagród ufundowanych przez naszą firmę.
Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, za ciekawe rozmowy i uzyskane nowe relacje biznesowe.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konferencjach z naszym udziałem.

Więcej na temat Wielkopolskiego Konwentu Informatyków TUTAJ.