O firmie MagikINFO

Jesteśmy czeską spółką MagikINFO s.r.o., która tworzy oraz dystrybuuje system MagikINFO, narzędzie przeznaczone do zarządzania Twoim środowiskiem IT. Działamy na polskim, czeskim i słowackim rynku. Naszymi klientami są firmy prywatne oraz organizacje z sektora publicznego. Jesteśmy firmą dynamiczną i zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów.

Slider

7.12.2018 - V Śląski Konwent Informatyków

Ostatni konwent informatyków tego roku już za nami. V Śląski Konwent Informatyków odbył się w dniach 29-30 listopada w Hotelu Zimnik, Lipowa k. Żywca.

Podczas konwentu uczestnicy wysłuchali wykłady i prelekcje poświęcone najważniejszym zagadnieniom dotyczącym IT w sektorze publicznym i zapoznali się z ofertą nowych technologii i produktów.

Firma MagikINFO przygotowała atrakcyjną ofertę przeznaczoną tylko dla uczestników ŚKI. Dodatkowo osoby, które wypełniły nasz formularz konkursowy, mogły uczestniczyć w losowaniu ciekawych nagród ufundowanych przez naszą firmę.

Dziękujemy wszystkim wysłuchanie naszego wykładu, za uczestnictwo w tegorocznych konwentach i już dziś zapraszamy do udziału w konwentach w przyszłym roku..

Więcej na ten temat TUTAJ.